horeca
meubilair

Informatie over Koelvitrine - 70 Liter - Wit - Promoline
Voor- en nadelen- Voorzien van led verlichting.
- 360 ° weergave in de koelvitrine.
- Digitaal display.
- Ruime inhoud van 70 liter.
- Door de geventileerde koeling is hij niet volledig geruisloos.
Productomschrijving
Een witte Promoline koelvitrine met 70 liter ruimte met glazen draaideuren is geweldig voor het briljant weergeven van verpakte levensmiddelen en dranken en zorgen voor extra winst.
Deze Promoline koelvitrine is geweldig voor op markten, gemakswinkels en supermarkten en is ontworpen om je inloop-verkoopgebied optimaal efficiënt te laten werken, terwijl het een strak uiterlijk en Ledverlichting met een dimmer-accentuering biedt je gekoelde producten en teken hongerige en dorstige klanten binnen! En met het meegeleverde opbergsysteem heeft u alles wat u nodig hebt om meteen allerlei soorten flessen drank en voorverpakt voedsel te verkopen!
Deze deur is voorzien van gehard twee-ruits glas met een argonvulling, wat maximale efficiëntie en breekweerstand oplevert, zelfs op drukke locaties waar de deuren constant worden geopend en gesloten. Het neemt echter energie-efficiëntie een stap verder, met een innovatieve ESC-Micro-energiecontrole. Dit systeem bepaalt het dauwpunt (het punt waarop schadelijke condensatie ontstaat) door afzonderlijke sensoren te gebruiken om de omgevingstemperatuur, de relatieve vochtigheid en de frametemperatuur te detecteren. Met deze informatie kan de controller beter bepalen hoeveel warmte nodig is om condensatie te voorkomen en de verwarmingstoestellen efficiënter te laten werken, waardoor het frame vrij blijft maar ook de totale bedrijfstijd van het verwarmingscircuit met 75% wordt verminderd in vergelijking met vergelijkbare deuren. De kortere bedrijfstijd van de verwarmer helpt ook de koeling te verminderen, waardoor je energierekening verder vermindert. De controller is ook vooraf bedraad en volledig geïntegreerd voor eenvoudige installatie, in tegenstelling tot andere modellen die op locatie ter plaatse moeten worden bedraad.
De satijnzwarte afwerking op de deur en het deurframe bieden een schone, neutrale look die het interieur van elke winkel goed aanvult, en het kan eenvoudig worden geïnstalleerd met een roestvrijstalen sierlijst. De deur wordt ook standaard geleverd met een eigen legbordsysteem met gegalvaniseerde palen, (5) 27 "diepe planken met epoxycoating, planksteunen en levellers, en lijstwerk voor prijskaartjes.
U kunt de spanning op het zelfsluitende systeem van de deur ook eenvoudig aanpassen aan je exacte behoeften, met alleen een 5/16 "moersleutel en een 11/16" moersleutel. Deze deur heeft een rechts scharnierend ontwerp. De controller heeft een 120V elektrische verbinding nodig.
Extra informatie
Artikelnummer: | HW-013815 |
---|---|
Merk: | Promoline |
Aantal deuren: | 1 |
Aantal schappen: | 4 |
Auto ontdooiing: | |
Bediening: | Digitaal |
Breedte (cm): | 47.0 |
Diepte (cm): | 38.5 |
Hoogte (cm): | 96 |
Garantie: | 1 jaar on-site garantie |
Geluidsniveau, dB(A): | 45 |
Gewicht (kg): | 33 |
Inhoud in liters: | 70 |
Kleur: | Wit |
Materiaal: | Kunststof |
Onderstel: | Poten |
Slot: | |
Temperatuurbereik (°C): | +0°C / +12°C |
Type deur: | Klapdeur |
Type koeling: | Geventileerd |
Type verlichting: | LED |
Volt: | 230V |
Watt.: | 180 |
Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven log in of registreer.

Koelvitrine - 70 Liter - Wit - Promoline
Van: 399,-
361.79 Incl. BTW
Je bespaart: € 100