Offline mode

Tafelmes - 12 Stuks - Tokyo Mirror Hoogglans - 8060 - Amefa

Artikelnummer: 806000B000305
Tafelmes - 12 Stuks - Tokyo Mirror Hoogglans - 8060 - Amefa 806000B000305 €56.28 Tafelmessen

Kies dit tafelmes voor een verzorgde, professionele tafelpresentatie die elke service betrouwbaar ondersteunt. Het roestvrijstalen RVS blijft sterk en netjes in gebruik, terwijl de Tokyo Mirror hoogglansafwerking een luxe uitstraling geeft die past bij horeca op niveau. Deze set van 12 stuks is vaatwasserbestendig en daardoor praktisch voor dagelijks intensief gebruik..

  • Zilveren afwerking past goed bij veel tafelsettings in horeca en thuis.
  • Roestvrij staal blijft stevig bij intensief dagelijks gebruik.
  • Vaatwasser geschikt bespaart tijd bij schoonmaken na service en bereiding.
  • Alleen als tafelmes geleverd, geen bijpassende vorken of lepels inbegrepen.
ProductIMG

Tafelmes - 12 Stuks - Tokyo Mirror Hoogglans - 8060 - Amefa

Gratis verzending vanaf 75,-
Bezoek één van onze 10 filialen
67,49 56,28
  • Productomschrijving
  • Extra productinformatie

Productomschrijving

Tafelmes is in de horeca zo’n detail dat je pas echt opvalt als het níet klopt, en met deze set van 12 stuks kies je bewust voor een uniforme presentatie aan tafel. De Tokyo Mirror hoogglans uitstraling in zilver sluit mooi aan bij zowel moderne bistro’s als klassiek gedekte tafels, zonder dat het bestek de aandacht van het bord wegtrekt. In de service werkt een vaste setmaat prettig omdat je snel kunt bijvullen en je mise en place strak houdt tijdens piekuren. Een tafelmes dat consequent hetzelfde oogt en aanvoelt ondersteunt bovendien de beleving van professionaliteit bij elke gang. Dit type bestek is bedoeld voor dagelijks gebruik aan tafel, waar tempo en uitstraling samen moeten gaan.

In een professionele keuken en spoelkeuken telt vooral of bestek zijn uitstraling behoudt onder intensief gebruik, en roestvrij staal is daarbij een logische keuze. RVS is in de praktijk sterk en goed bestand tegen de omstandigheden die je in een horecaritme tegenkomt, waardoor je minder snel met zichtbare achteruitgang in je besteklijn zit. Dat dit tafelmes geschikt is voor de vaatwasser is geen bijzaak, maar een directe winst in doorloopsnelheid en consistent resultaat na elke wasbeurt. Hoogglans vraagt om discipline in je spoelproces, en juist dan is het prettig als het materiaal en de afwerking gemaakt zijn om herhaald reinigen aan te kunnen. Met Amefa kies je bovendien voor een fabrikant die in de horeca bekendstaat als een serieuze bestekleverancier, wat vertrouwen geeft in continuïteit en vervangbaarheid.

Voor de professional die op kwaliteit selecteert is dit tafelmes een verstandige keuze omdat je hiermee uitstraling, werkbaarheid en onderhoudsgemak in één lijn samenbrengt. De combinatie van een hoogglans Tokyo Mirror look met RVS maakt het geschikt voor zaken die hun tafelbeeld strak willen houden, ook wanneer het bestek vaak door handen en vaatwasser gaat. Dat je direct 12 stuks hebt helpt om je operationele basis op orde te brengen, zodat je minder afhankelijk bent van losse aanvulling en gemixte series. Als je een besteklijn zoekt die je service ondersteunt zonder gedoe in de back of house, past dit tafelmes daar logisch in. Bij Gooshoreca kies je daarmee niet alleen een tafelmes, maar ook de zekerheid dat je selectie aansluit op wat in de dagelijkse horecapraktijk telt.

Extra productinformatie

Product
SKU
806000B000305
Merk
Amefa
Extra product informatie
Kleur
Zilver
Materialen
Roestvrij staal (RVS)
Geschikt voor
Vaatwasser
Type bestek
Tafelmes
Eenheid
12 stuks